IMPREZY – dla firm, dla rodzin jak urodziny itp. … , oglądanie sportu – będą caly czas transmisje  na 3 TV …

Dla firm

 IMPREZY INTEGRACYJNE DLA FIRM

FANKULA to miejsce stworzone również z myślą o Klientach biznesowych. Impreza integracyjna, event okolicznościowy, spotkanie promocyjne… bez względu na to, jakiego typu imprezy firmowe Cię interesują – my pomożemy Ci je zorganizować tak, by wszyscy uczestnicy bawili się naprawdę dobrze. Gotowy na rozrywkę na najwyższym poziomie – Od imprez integracyjnych dla firm po organizację eventów.

Nasza oferta jest szeroka i zawsze elastycznie dopasowuje się do potrzeb naszego Klienta. Zaufaj naszemu profesjonalizmowi.

Zgodnie z życzeniem możemy zorganizować każde przedsięwzięcie, dostosowując się do Waszych indywidualnych wymogów. Nasza oferta obejmuje organizację imprez takich jak:

  • półmetki, andrzejki, mikołajki, imprezy integracyjne , jubileusze
  • imprezy promocyjne oraz inne nietypowe zamówienia.

Program imprez układamy dostosowując go do Waszych indywidualnych upodobań.

 

Dla rodzin

Lokal możecie wynająć w całości lub też w jego wydzielonej części. My zaś gwarantujemy Wam znakomitą atmosferę, atrakcyjną, indywidualnie negocjowaną cenę, profesjonalną ochronę, oraz miłą i fachową obsługę.  Chcesz zorganizować niezapomniane urodziny swojemu dziecku – to impreza w FUNKULA najlepszy pomysł!

Gra w kręgle, konkursy, tort urodzinowy, chipsy, przekąski , słodycze  to tylko część tego co możemy zaproponować.

Urodziny na kręgielni to murowany sukces!  Nieważne czy zaprosisz kilka czy kilkanaście osób, grając w kręgle będziecie się świetnie bawić.

W trakcie spotkania możemy zorganizować turniej kręglowy wraz z nagrodami.

Zasady dokonywania rezerwacji

  1. Dolna granicawieku dzieci, dla których możemy zorganizować urodziny to 7 lat
  2. Warunkiem dokonania rezerwacjijest wpłata zaliczki.
  3. W przypadku rezerwacji telefonicznej, wpłata zaliczki musi nastąpić najpóźniej do 3 dni W przeciwnym razie rezerwacja zostaje anulowana.
  4. W przypadku rezygnacji z imprezyna mniej niż 7 dni przed imprezą zaliczka nie podlega zwrotowi.

 

LIGA-DRUZYNA

Zorganizuj drużynę w swojej Firmie i walcz o puchar! Do zgłoszenia rozgrywek zapraszamy min. 4-6 osobowe zespoły. Pragniemy stworzyć niepowtarzalny klimat rywalizacji sportowej w elitarnym gronie. Liga to także przygotowane imprezy z nagrodami, pucharami, dyplomami.  To możliwość sprawdzenia swoich umiejętności, rozegrania zawodów w grupie swoich koleżanek i kolegów z pracy.

W ramach Ligi zapewniamy:

– naukę gry w kręgle;

– profesjonalną organizację rozgrywek;

– instruktora bowlingu;

– obuwie gratis;

– nagrody dla najlepszych zespołów;

– upominki dla wszystkich zawodników